تولد

یه سلام از طرف سیب کال به همه ی شما دوستای خوبم.

 

دو سال گذشت.حالا سیب من 2 ساله شده البته  هنوز کاله.وقتی شروع به نوشتن کردم می خواستم شعر ها و متن های ادبی خودم رو توی وب بذارم اما به جاش رفتم سراغ ندونسته ها و علاقه هام. گاهی هم درد دلام.

 

 

 

امروز خیلی چیزای با ارزش  از این دنیای عجیب الکتونیکی دارم. خیلی چیزا مثل شما!

 

1.عمو داوود عزیز، اولین کسی که پا به خلوت این باغ گذاشت ! وبلاگش پر از رمز و راز بود. از ذهن خلاقش و دل رئوفش خیلی چیزا یاد گرفتم.

 

2. با من بمون ، دوست خوبم که خیلی زود صمیمیتش توی دوستی رو بهم نشون داد .همیشه دغدغه ی جامعه و زن ها رو داشته .

 

3.خورجین ، فعال و جذاب. همیشه با شوق به وبش رفتم،هر چیزی که ذهن پر سوال من دنبالشه  توی خورجینش پیدا می شه.

 

4.یه بیسواد ، مهربون و آروم . مجذوب نوشته هاش شدم. ساده اما پر بار . از همون اولین بار که خوندمش حرفاش تو دلم ریشه کرد و به دلم نشست .یار جاودانی وبلاگم.

 

5.فریاد های من ، متنوع و با هوش . شاید هر سال اسم وبشو عوض کنه اما همیشه خوب می نویسه .

 

6.گل یخ ، دوست همیشه همراه . وبش پر از بهترین هاست که دلا رو با خودش به دنیای خوب بودن و خوب دیدن می بره ، به امید رسیدنش به بالاترین قله های آدمیت.

 

7.وبلاگ اختصاصی علی اکبر سپهری ، شعرعای پر نغز و مغز پر اندیشه . از خوندنشون لذت می برم. خیلی عمیق مینویسه. انگار همه ی الفبای زندگیرو توی خط به خط نوشته هاش مرور می کنه.

 

8.جان مرجان. سرشار از احساسات پاک . وقتی زندگیم بی روح میشه میرم سراغش، قشنگ می نویسه.

 

 

9.پس و پیش، نوشته هاش کوتاه اما پندهاش بلنده. با نصیحتاش آزرده نمیشی دلنشین می نویسه . میدونم که دلش خیلی صافه .

 

 

10.عاشق شو عاشق خدا ، یاد این جمله ی معروف افتادم: به اندازه ی تمام آدمای دنیا، راه هست برای رسیدن به خدا. و خدایی که در این نزدیکیست.همینکه با خوندن حرفاش یه لحظه هم حس نکنم که خدا تنهام گذاشته برام ارزشه وبشو ثابت میکنه .

 

11.مرسی، دوست همراهم .پر از فلسفه ی زندگی .می خواد دقیق تر به اطراف نگاه کنیم.

 

 

12.گنبد طلای امام رضا ، دلمو بدجور هوایی میکنه تا منو به پابوس امامش ببره.

 

 

13.تنهایی های یک قطره باران.عاشق و پر احساس.همیشه  از تنهاییاش میگه و مینویسه اما شاید نمیدونه که یه عاشق هیچوقت تنها نیست.

 

 

14.سیب موز ، توی شعر هاش خیلی حرفای تازه داره. خیلی وقته ازش خبری نیست.

 

 

15.پشت نقاب شب ،دوست مهربانم که پاسخ همه ی سوالام رو داشت . الحق و الانصاف که خیلی کمکم کرد تا سیب کال سرپا بشه. کمک هاش بی چشمداشت و وبلاگش رویایی و آرامش بخش. گاهی ساعت ها توی نوشته هاش غرق میشم.

 

 

16.دست نوشته های مامان صوفی. خوب می نویسه خوب فکر می کنه و خوب تحلیل می کنه اما گاهی توی یه موضوع اینقدر غرق میشه که جنبه های دیگه ی  مسئله رو نمی بینه. هر چی هست می دونم که سعی میکنه با کمک و همفکری بقیه خوب هم نتیجه بگیره از حرفاش.

 

 

17.تلاوت اشک، دوست خیلی خیلی عزیز و گرانمایه. واقعا از حرفاش لذت میبرم برای هر مطلبی شعری توی ذهن خلاقش داره. همیشه مشتاقم حتما نظرشو راجع به نوشته هام بخونم. اینقدر دوست داشتنیه که دوستای زیادی داره .کم نوبت به ما میرسه !

 

 

18.زیر درخت آرزو ،چه خلوت خوبی دارم وقتی زیر سایه ی درخت  آرزوهاش میشینم. روحم خنک میشه و سبک. نوشته هاش بال پروازم میشه .

 

 

19.وصال یار.سرشار از عرفان و اندیشه .روح بزرگش به دنبال تنها منجی عالم.تو این یه سال فراز و نشیباش  زیاد بود اما هدفش متعالی .خدا به همراش.

 

 

20 . آخ!دلم نشکنی ها ، داستانای جذاب و آموزندش خیلی ها رو مجذوب خودش کرده اما اندیشه و روح بلندش بیشتر منو جذب کرد.برای خودش نمی نویسه برای پاک بودن،پاک موندن و پاک دیدن تلاش میکنه.

 

 

21.هالوتان. مهربون تنهاییام.دلسوز غصه هام. سنگ صبور بی کسی هام. حرف دلشو می نویسه اینقدر ساده مینویسه افکارشو که واقعا پیچیده شده برام.خدایا بینمون جدایی ننداز.

 

 

22.نه از رومم نه از زنگم، واقعا متفاوت نگاه میکنه به زندگی .عمق حرفاش ذهنمو درگیر خودش کرده.انگار روحم ارضا میشه وقتی پله به پله با حرفاش جلو میرم.حسرت می خورم که کاش من هم اینچنین مینگریستم.

 

 

23.گل بارون زده ،دوست قدیمیو اصیلم.پر از احساس پاک که دوستی رو با زیباترین معنا بهم ثابت کرده.جذاب مینویسه مثل خودم دنبال تازه هاست.

 

 

24.روز خوب، محترم و صمیمی.متمعا همستم هدفش خلق روز خوب برای تک تک خواننده های وبشه. از همه جا و همه کس مینویسه.

 

 

25.همه آنچه من میبینم، یه نگاه تازه.با امید رسیدن به والاترین افکارش. باهاش موافقم چون منم همیشه سعی کردم واقعیتا رو ببینم البته شجاعت و جسارتشو ندارم.البته گاهی تند میره چون بیشتر سوال میکنه و کمتر دنبال جوابه.

 

 

26.دست نوشته های یه دل، فقط داشتن یه دل پاک و بی ریا میتونه اینقدر قشنگ از خدا بگه.خیلی توی ذهنش سوال داره .کوتاه مینویسه اما با مهارتی که بلند ترین و عمیق ترین معنا هارو توی کلامش جا میده.

 

 

27.شراب ازلی ،همراه خوب و پر اشتیاق. با خوندن نظراتش صمیمیتشو حس کردم و با خوندن مطالب وبش طعم خوش شراب ازلیشو.

 

 

28.شهریار کوچولو ،خیال بر انگیز و به دنبال نا شناخته ها. منو هم با خودش به رویا میکشونه. حرفاش از یه دنیای دیگست اما دلش از جنس همین عالمه. به هر حال حکیمانه می نویسه و منو وادار به تفکر می کنه.

 

 

29.کی تموم میشه، یار قدیمی و با وفا. اینقدر مهربونه که کوچکترین کینه ای تو دلش راه پیدا نمیکنه. حرفاش شیرینه مثل خودش.

 

 

30.متال سافت ،دوست جدیدم که تنوع وبش خیلی بالاست و البته اطلاعات خوب و مفیدی داره .واقعا استفاده میبرم از مطالبش.

 

 

31. دل و دلدار، دوست شاعر و فرزانه. بی عیب و نقص می نویسه مثل حافظ عمیق و مثل مولانا گسترده.

 

32. زانتین الهی ،محبت خودشو تو این مدت ازم دریغ نکرده. فعال و پرکار. آرزوی سلامتی و سعادت میکنم براش .

 

 

 

دوستای عزیزم مجال نبود اسم شما رو هم بنویسم اما ننوشتن دلیل قدر ندونستن نیست. از همه ی شما که سیب کالمو تنها نذاشتید ممنونم.

/ 32 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گل یخ

[لبخند]سلام و روزگار بر وفق مراد هفته ای پر از خیر و برکت داشته باشید[گل] [گل] بارش باران هنگامه ای بر پا کرده بود و .... دلم را بی تاب در رحمت دوست ساعتی بود که بر روی گلها و سبزه ها باز شده بود و روحم را از شور شاعرانه ای پرکرده بود آنچنان که تمنای بودنت در آن هویدا بود [گل]

شهریار کوچولو

سلام ... مبارکه ![دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا]

شهریار کوچولو

ایشالا صد ساله بشه ![دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا][دست][هورا]

شهریار کوچولو

چقدر دوست خوبی هستی که همه رو یاد کردی ... امیدوارم قدرتو بدونم ... [قلب]

شهریار کوچولو

منو هم که پاک شرمنده کردی [خجالت][خجالت][خجالت][خجالت][خجالت][خجالت][خجالت][خجالت][خجالت][خجالت][خجالت][خجالت][خجالت][خجالت][خجالت][خجالت]

شهریار کوچولو

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]آسمونی باشی[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

1بیسواد

[گل] تبریک میگم

محمد

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما شما واقعآ وبلاگ زیبایی دارید.اگه امکان دارد وبلاگ مرا با ای نام ""فروش بیش از 9000 عنوان فیلم DVD"" پیوند سایت خود قرار دهید و بلافاصله بعد از انجام کار نام سایت و تبلیغات خود را در وبلاگ من نظر کنید. http//www.dvdcshop.blogfa.com

اکبر سپهری

سلام و عرض ادب از محبت شما نسبت به نوشتار فقیر بنده بی نهایت سپاسگذارم . امیدوارم در آینده سزاوار الطاف شما گردم . پ.ن : نام بنده تا این لحظه که این پست را برای شما می فرستم اکبر سپهری بوده ![شوخی][گل]