تست روانشناسی عشق

جواب سوال اول:

جاده نشان دهنده عشق است اگر راه کوتاه را انتخاب کرده اید.زود و اسان عاشق می شوید.
ولی اگر راه طولانی را انتخاب کردهاید به اسانی عاشق نمی شوید.جواب سوال دوم:
تعدا رزهای قمز نشان دهنده ان است که در یک رابطه چقدر از خودتان مایه می گذاریدو تعداد رزهای سفید برعکس نشان می دهد که شما چقدر در ان رابطه از طرف مقابلتان انتظار محبت دارید.به طور مثال اگر 18 رز قرمز و 2 عدد رز سفید انتخاب کرده اید به معناست که شما 90? محبت می کنید و 10? انتظار محبت از طرف مقابل دارید.

تولدت مبارک

جواب سوال سوم:
سوال سوم نشان دهنده طرز برخورد شما بامشکلات در یک رابطه است.اگر شما از اعضای خانواده درخواست کرده اید که محبوبتان را صدا بزند به این معناست که شما از مواجه شدن با مشکلات می ترسید و امیدوار هستید که مشکلات به خودی خود حل شوند.ولی اگر خودتان به اتاق رفته اید که او را از حظور خود مطلع کنید این نشان می دهد که شما با مشکلات روبرو می شوید و دوست دارید انها را هر چه زودتر حل کنید.

 

جواب سوال چهارم:
محل قرار دادن رزها نشان دهنده اشتیاق شما برای دیدن محبوبتان است. اگر انها را بر روی تخت میگذارید نشان می دهد که دوست دارید او را زیاد ببینید.و اگر انها را لب پنجره قرار می دهید یعنی اگر او را زیاد هم نبینید تحمل می کنید..

Image and video hosting by TinyPic    Image and video hosting by TinyPic

جواب سوال پنجم:
سوال پنجم نشان دهنده تفکر و طرز فکر شما در کاراکتور و شخصیت فرد محبوبتان است.اگر شما او را در حالی که خوابیده است در اتاق می بینید.این به این معنی است که شما او را همانطور که است دوست دارید..و اگر او را بیدار دیده اید یعنی انتظار دارید او مطابق میل شما بشود.

    

جواب سوال اخر:
راه بازگشت به خانه نشان دهنده دوام عشق شماست.اگر راه کوتاه را انتخاب کرده اید مدت عاشق بودن و دوست داشتن شما کوتاه است و اگر راه بلند را انتخاب کرده اید مدت زیادی در عشق خود پایدار خواهید بود .

عشق

 

 

/ 10 نظر / 84 بازدید
عبد الزهرا

وب قشنگی داری امیدوارم موفق باشی. یه سری به وب ما هم بزن درباره حضرت زهرا(س) هستش.خوشحال میشیم www.omol-aeme.blogfa.com

1بیسواد

سلام زیاد به این چیزا اعتقاد ندارم. عشق با این چیزا نه بدست میاد نه حدو حدودش معلوم میشه. موفق باشی در پناه حق[گل]

متین

سلام ممنون که خبرم کردی میدونی که من عاشق مطالب روانشناسی هستم میگم آنجا که گل رز گفتی من 20 تاشا قرمز میچینم و اگه بیام خونتون صدات میزنم لیلاجون کجایی [بغل] راستی یه خبر دفترچه ارشد 5 آبان میاد البته الان هم رو سایت سنجش خریداری میشه به امیددیدار [گل] [گل][گل] [گل][گل][گل] [گل]گل][گل][گل] [گل][گل]گل][گل][گل] [گل][گل][گل]گل][گل][گل]

خوب بود حال کردم ممنون [گل][گل][خنده]

زهرا

خیلی جالب بود

سلام

این تست چقدر قابل اطمینانهههههههههههههههههههههه[اوه][پلک]

رها

عالیه دمتون گرم خیلی باحال بود[تایید][خنده]

عالی بود

خیلی چرت بود

تينا

با نمك بود:)