دنیای مرموز جن

خلقت جن

پیش از آنکه حضرت آدم خلق شود ، جنیان در زمین زندگی می کردند و جمعیت آنان بسیار بود و نعمتهای خدا در حق آنان نیز بسیار بود.میان خلقت جانّ (=پدر جنیان ) و حضرت آدم شصت هزار سال فاصله بود. در بین جنیان سازمان و حکومتی و پیامبری وجود نداشت و با پیامبران مخالفت می کردند و طغیان نموده و در زمین فسادهای بسیاری براه انداختند.تا جایی که خداوند لشکری از فرشتگان را به جنگ با آنان فرستاد.فرشتگان سرزمینهای آنان را گرفتند و جنیان را به اطراف و اکناف و جزایر دریاها راندند و جمعی را نیز اسیر کردند.

شکل ظاهری جن

جنیان دارای اجسامی لطیف ، شفاف و هوایی هستند یعنی زندگی در هوا نیز برای آنان امکانپذیر است زیرا آنان ازسه عنصر آب ، باد و آتش ترکیب یافته اند ، اما انسانها و حیوانات علاوه بر سه عنصر مذکور از خاک نیز می باشند.جنیان قادرند کارهای طاقت فرسایی انجام دهند که آدمی قادر به انجام آنها نیست.جنیان با وجود اینکه در حالات کلی نامرئی هستند

ولی چنانچه خود بخواهند می توانند در انظار آشکار شوند که در این صورت حتما ظهورشان بنا به مصالحی می باشد. چون جنیان عنصر خاک ندارند ، به همین علت قوه ی سنگینی و جاذبه ی زمین روی آنان اثر ندارد.شکلهای کلی آنان مثل انسان است . دو گوش ، دو چشم، بینی ، دهان و غیره دارند .بعضی مثل آتش سرخ رنگ هستند و در این نوع رنگ ، شدت و ضعف دارند یعنی سرخ تیره و روشن و غیره .

چشمهایشان عمودی و پاهایشان کوتاه و گرد است و چیزی مانند سم می باشد نه اینکه سم واقعی باشد.نوعی از جن ها خاکستری رنگ هستند و طبیعتی خشن دارند . بعضی سیاه، بعضی سفید و بسیار زیبا هستند .همه ی جنیان مو دارند. صدا دارند و بیش از پنج حس ما را دارا هستند . بر خلاف انسان ، دستگاه گوارش ندارند و از هوا تغذیه می کنند علاوه بر این از بوی غذای انسانها نیز می توانند استفاده کنند .

جنیان بصورت خانوادگی زندگی می کنند و جا و مکان برایشان مطرح نیست . مانند انسان نر و ماده دارند و دارای دستگاه تناسلی می باشند و جفتگیری می کنند . مدت بارداری در شکم مادر کمتر از انسان است و رشد بچه سریعتر صورت می گیرد .

از پیامبر روایت شده که خداوند جنیان را پنج نوع آفریده است : گروهی مانند باد در هوا در حرکتند. گروهی مار ، عقرب و حشرات زمینی و گروهی نیز همچون آدمیان هستند که ثواب یا عقاب دارند.

طول عمر

طول عمرشان در حدود 500 تا 700 سال و برخی نیز حدود 1000 سال عمر می کنند .علاوه بر جسم دارای روح هم هستند که با مرگ جسمشان از بین میرود و نیازی به گورستان ندارند. آنان سرما ، گرما و درد ندارند اما از لذت و خوشی بهره مندند. کار و شغلی ندارند و مانند سایر حیوانات برای خودشان به صورت آزاد می گردند. جنیان نوعی قوه ی دافعه دارند که وقتی بشر به آنان نزدیک می شود ، بدون اینکه خودشان نیز بفهمند از بشر دور می گردند.قدرت دیدشان از ماده عبور می کند می توانند اعماق زمین یا پشت دیوار ها را ببینند . در بین جن ها نیز نیک و بد و مومن و کافر وجود دارد.

ازدواج متقابل جن و انس

بین جنیان و آدمیان می تواند تزویج صورت گیرد و این امر بارها انجام گرفته اما چون در جنیان جنبه ی عنصریت آتش بیشتر از آدمی است لذا در امر آمیزش جنسی ، به تدریج انسان دچار ضعف شده و سر انجام ادامه ی این عمل برای وی غیر ممکن و حتی مخاطره انگیز خواهد بود.

احضار جن

بعضی انسانها می توانند جنیان را ببینند اما این عده در هر عصر و روزگاری از شمار انگشتان دو دست تجاوز نمی کند.این تعداد دو دسته اند: تعدادی از بدو تولد بنا بر موهبتی الهی و ذاتی جنیان را می بینند و عده ای با تحمل پاره ای از ریاضات یا انجام امورغریبه به این مهم یعنی رویت جنیان نائل می گردند.اما بیشتر حیوانات آنان را می بینند و این امر برایشان عادی است.

جن زدگی

از دیر باز بیماران روحی و روانی خاصی را به جن ارتباط می دادند و اعتقاد بر آن بود که بیمار جن زده شده است .بیشتر این بیماران حرکات غیر ارادی با لرزش و تشنج های شدید و با کف کردن دهان مشخص می شدند و معالجان آنان معمولا مردان روحانی بودند که با روشهایی از جمله تماس فلزات با بدن بیمار و خواندن آیاتی و نیز انجام حرکات خاصی جن را از بیمار دور می کردند . جالب اینجاست که اکثر بیماران سلامت می یافتند .

علم متا فیزیک پرده از اسرار این امور بر می دارد و انتقال انرژی از هر انسان به انسان دیگر و یا حیوانات و یا گیاهان و حتی موجودات نا شناخته از جمله جن را در وضعیت روحی بیماران موثر می داند .همچنانکه انرژی منفی از جن به انسان ساطع شود و تشنج ایجاد کند از فلز به عنوان یک هادی می توان استفاده کرد و انرژی متمرکز شده در بیمار را تخلیه کرد مانند وقتی انسانی غش می کند و او را جن زده می نامند ، اطرافش را با چاقو خط می کشند از نظر علمی این عمل کاملا صحیح و خنثی کننده ی امواج الکترومانیه تیک وارده در مغز است .

برگرفته از کتاب دنیای مرموز جن نوشته  ی ستار پور ابراهیم گلرودباری

/ 95 نظر / 128 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قاصدک

سلامــــــــــــــــــــ اين سلام کشدار بود با يه روز صبح به روز شدم يه روز صبح حتما به قاصدک سر بزن اگه ديدی اون صبحت مثل من بود اونوقت....!

(محمود) رها تر از قاصدک...

سلام..... قبل از هر چيز عيد رو بهتون تبريک می گم...اميدوارم که از ماه مهمونی خدا بهترین استفاده رو کرده باشین... خيلی جالبه من که دقيقا دنبال اين جور اطلاعات بودم و منبع درستی نمی شناختم.. درست تو وبلاگ شما به اون اطلاعات دست پيدا کردم... واقعا خوشحالم که به وبلاگ شما اومدم... يه وبلاگ خوب به وبلاگ شما می گن ...بعد از مدتی که به وبلاگ شما سر نزده بودم به پست های جالبی ديدم...واقعا اميدوارم که همينطوری ادامه بدين.. ومنتظر پستهای بعدیتون هستم .. باعث خوشحاليمه که با شما و وبلاگ شما آشنا شدم... امیدوارم که بین این همه کامنت ما رو فراموش نکنین... با آرزوی سلامتی و موفقیت: رها تر از قاصدک...

محمد

سلام لیلا خانوم من تازه سایتتو دیدم .واقعا زحمت کشیدی .خسته نباشی سایتت برام بیسته اگه وقتشو داری و میتونی از مساعل تاریخی بیشتر بزار یا زحمت بکش به میلم بفرست منم چیزای جالبی دارم

مهین

واییییییییییییییییییییییییییییی

منو به لرزه در اورد دختر[اضطراب][اضطراب]

سجاد

لیلا جان سلام من فکر نمی کنم مطالبی که نوشتید درست باشه چون من کسانی رو می شناسم که با جن ها در ارتباط هستند

prancess

کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خوام.کارم انجام شود ۵۰۰ شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم 09391393015 هست

prancess

کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خوام.کارم انجام شود ۵۰۰ شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم 09391393015 هست

prancess

کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خوام.کارم انجام شود ۵۰۰ شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم 09391393015 هست

prancess

کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خوام.کارم انجام شود ۵۰۰ شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم 09391393015 هست