قورباغه را قورت بده
ساعت ٤:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱۸  

سلام به شما دوستای خوبم. حال شما؟ با تعطیلات و تابستون چیکارا می کنید؟ ببینم برا خودتون برنامه ریختید که چه استفاده ای از این روزا بکنید؟؟؟

من که هر سال  قبل تابستون برا خودم هزارتا برنامه می ریختم اما یا به هیچ کدوم عمل نمی کردم یا نیمه کاره برنا مه هامو رها می کردم. بالاخره یا تنبلی خودم دلیلش بود یا اینکه وقت کم میاوردم.

چند روز پیش خیلی اتفاقی یه کتاب جالب خوندم با اسم قورباغه را قورت بده، یه کتاب در مورد  برنامه ریزی برای کسب موفقیت. کتاب کوتاه اما خیلی خیلی پرباری بود.البته قبل از این هم کتابایی خونده بودم که درباره ی خودباوری و کمک به انتخاب یه راه خوب برای رسیدن به موفقیت بوده اما اون کتابا تاثیرش روی ذهنم خیلی کوتاه بود و بیشتر جنبه ی تئوری و نصیحت داشت ولی این کتاب واقعا عالی بود عالی!

چون بجای نصیحت و فلفسفه راهکار یادم داد. ٢١ راه آسون برای اینکه به موفقیت فکر کنم و بهش عمل کنم. نگارش جذاب این کتاب و سادگی و مخصوصا یه قورباغه ی زشت و بزرگ که مجبورم هر روز بخورمش منو ترغیب به انجام اون راهکارا کرد.

 

نویسنده ی این کتاب ( برایان تریسی ) با یه اصلاح جالب حرفاشو تحلیل می کنه،اینکه :

سخت ترین کاری که همیشه توی ذهن شماست و برای انجامش تنبلی می کنید و اونو به بعد موکول می کنید در واقع مثل یه قرباغه ی زشت و بزرگ هست که شما مجبورید بالاخره اونو بخورید!! پس طبق یه برنامه ریزی کامل یعنی برنا مه ی بلند مدت و جزء به جزء یعنی سالانه، ماهانه و هفتگی و روزانه ، اول همون قورباغه رو قورت بدید تا خیالتون راحت شه و بعد به کارهای دیگتون برسید.این قورباقه ی بزرگ همون مهمترین کار شماست که با خوردنش میتونید به بالاترین هدفتون برسید.

 من مطمئن هستم از خوندن این کتاب لذت می برید و به راحتی می تونید راه خودتونو پیدا کنید،راهی که شما رو به قله ی آرزوهاتون می رسونه.

 

نسخه الکترونیکی این کتاب برای دانلود موبایل

http://www.ebook4mobile.com/ebook-498.html


کلمات کلیدی: قورباغه را قورت بده
 
خواب
ساعت ۸:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۸  

بالاخره امتحانا تموم شد.

امروز صبح بدون زنگ موبایل از خواب پا شدم.

 لبخندچه لذتی. چه آرامشی. خواب

خواب ! چه نعمت بزرگی .

 


کلمات کلیدی: حرف های خودم
 
 
 
 

بهترین کدها و بهترین دانلودها در مینوس